Online kurz

Kurz je určen lidem, kterým záleží na dětech. Naučí Tě :

kvitek1
uvědomovat si
a bourat stereotypy
myšlení a mluvení

kvitek1
vyměnit zaklínadla
za kouzelné věty

kvitek1
otevřít svým dětem
nové dveře skrze příběhy
a každodenní komunikaci

Co ti kurz přinese

Nabízí sebepoznání, vyjasnění názorů, konkrétní návody a osvědčená cvičení. Uvolňuje tvořivost a vlastní představivost, posiluje k sdílení a uskutečňování krásného, co v každém je. Zlepšuje vztah k sobě, k dětem, ke svým blízkým. Naučíš se dívat na lidi jinak. Objevíš v životě více krásného a naučíš se, jak to zprostředkovat svým dětem. Stvoříš příběh, který stojí za to žít. Podrobnosti k přihlašování zde.

Proč kurz vznikl

15 let pracuji v oboru komunikace a rozvoje lidí. 10 let provázím životem vlastní děti. 4 roky vedu živé semináře na toto téma. Ohlasy na seminář jsou nádherné, ale nejvíce se jich zúčastní maminky (i tatínci) dětí. Pro ně bývá těžké najít čas v kuse a ještě k tomu se sejít na jednom místě. Proto vznikl online kurz, který si může každý načasovat, jak potřebuje. Vychází z živého semináře a je rozšířen o další cvičení a informace z nově chystané knihy.

Speciální nabídka
Prvních 20 přihlášených má nárok na 20% slevu z kurzovného.

Co ještě kurz nabízí

To nejhlavnější je: objevíš nové možnosti, jak rozvíjet své děti a méně jim ubližovat. Naučíš se používat slova k tvoření obrazů a příběhů, které stojí za to uskutečnit. Naučíš se jednoduše sdílet moudrost skrze originální příběhy. Navíc se dozvíš něco o sobě. Objevíš možnosti zlepšení vztahů se svými blízkými a posílíš svou tvořivost.

Kurz obsahuje

videok
více než
140 minut videa

prack
12 zajímavých cvičení

komentk
video komentář
ke každému cvičení

mp3kmožnost stažení
v MP3

5 hlavních bloků tvoří:

Síla slova – psychologie komunikace, myšlenky – slova – činy, jak funguje mozek

Zaklínadla a kouzelné věty – myšlenkové vzorce v praxi a co s námi dělají

Uvolnění tvořivosti – jaký svět chceme pro naše děti, co znamená být normální, bourání stereotypů, posílení vlastního tvoření

Tvoření příběhů – typy příběhů, příběhy přímé cesty, návod na jednoduché tvoření smysluplných příběhů

Žití příběhů – svět pohádek a skutečnost, příběhy které stojí za to žít

Něco navíc do života na rozloučenou

A ještě – setkáš se se mnou a s komunitou účastníků, se kterými budeš moct dále sdílet, tříbit. Skrze diskusní fórum probereme otázky, na které ve videu není odpověď. Celých 5 týdnů se budu skupině věnovat a samozřejmě i potom rád odpovím, co vím.

Přihlásit se můžeš zde.

Jak kurz probíhá

Přihlášky uzavíráme 3. září 2016.
V neděli 4. září 2016 ti zašleme heslo pro přihlášení a bude na stránce kurzu uvolněno první video, první sada pracovních listů a komentáře ke cvičením. Navíc bude k dispozici audio záznam videa pro ty, kteří rádi poslouchají na cestách.
V dalších dnech máš čas na vypracování cvičení. Diskusní fórum bude otevřené pro otázky a odpovědi a skupinovou diskusi. Každou neděli bude uvolněno další video, sada pracovních listů a komentář ke cvičením. Kurz je vystavěn tak, aby jej mohli zvládnout lidé, kteří si najdou alespoň 1h času za týden.

Zároveň nabízí možnosti většího cvičení těm, kteří mají času více. (Samozřejmě pokud někdo má času méně, může si cvičení rozložit do delšího časového úseku – proto jsou vytvořena videa s komentářem ke cvičení, ať jsou pro vás srozumitelná kdykoli po skončení kurzu.)

Jaká je cena

Cena kurzu je 2490Kč.

Zahrnuje:

  • přístup k výše uvedeným videím, pracovním listům a audio záznamu
  • přístup na diskusní fórum, ptaní a sdílení informací
  • mé vedení v průběhu kurzu
  • a navíc 20% slevu na mé knihy a CD.

Jak se mohu přihlásit

Přihlášení bude ukončeno 3. září o půlnoci.

Po zakoupení kurzu  vám přijde potvrzení přihlášky. Přihláška bude platná po uhrazení kurzovného. Všem potvrzeným platbám pošleme 4.9. ráno heslo pro přístup na stránku online kurzu.

Kapacita kurzu je omezena, abychom zvládli odpovídat na otázky a témata vzniklá v průběhu kurzu. Proto tady neumím nabídnout žádnou radu pro lidi, kteří rádi nechávají přihlašování na poslední chvíli. Pokud to bude pozdě, dozví se to. Dárky navíc a překvapení čeká na všechny na konci kurzu.

Chci se přihlásit už teď.

Reference

irena-kubantovaBc. Irena Kubantová
lektorka anglického jazyka, Montessori máma Tadeáše, Emy a Ellen
Semináře Petra Kubaly jsou pohlazením (nejen) pro vystresované, uspěchané rodiče. S láskou a něhou připomínají, co je opravdu důležité a jak můžeme být tvůrci našich životů. Vysvětlení a návody jsou přehledné a sebeobjevující – člověk má pocit, že se mu ulevuje a odkrývá svá vlastní dávno zapomenutá přání, když byl sám dítětem. Najednou je o tolik lehčí být skutečně dobrým rodičem. Být v radosti, lásce a pohodě s dětmi i sám se sebou. Tvořím, žiju! Děkuju Ti, Petře!

Petr6Mgr. Petr Válek
psycholog a psychoterapeut pracující v krizovém centru, hrdý otec Víti a Vendulky, lektor Ligy otevřených mužů
Ve své psychoterapeutické praxi se bohužel často setkávám s výchovou dětí „pomocí řemene“. Petr vychovává pomocí příběhů. Kdo zná Petrovy pohádky, ví, že nabourávají zažité stereotypy, nabízejí nové možnosti lidských vztahů a komunikace. V kurzu se dostanete ještě dál. Petr odhaluje klíče k osobní proměně postojů, životních vzorců a také k tvoření příběhů, díky kterým vaše děti pokvetou. Jednoduchý návod, jak sami sobě přinést do života něco nádherného. Srozumitelný i pro muže!

Julie1Mgr. Julie Jelínková
lektorka RC Pastelka, fyzioterapeutka, maminka Adama, Prokopa, Jáchyma a Johanky
Na tvůj seminář Nejkrásnější slova jsem chtěla jít už před časem. Nakonec se mi nepodařilo se kurzu zúčastnit. Jsem proto velmi vděčná, že jsi převedl seminář do elektronické podoby a může tak přijít až ke mně domů. Popravdě jsem od semináře neměla žádné konkrétní očekávání. Prostě jsem věřila, že mě obohatí. Netušila jsem však, že by to mohlo být tak silné. Opravdu jsem se s tvou podporou dotkla pravidel a významů, které mám ve slovech hluboko uložené. Byla jsem překvapená, když jsem odhalila, jakou moc mají kouzla a zaklínadla, která jako zdánlivě nevinné věty běžně vyslovujeme, nebo je máme na mysli. V čem ale vidím pro sebe největší přínos je zjištění, že opravdu můžu a umím sama vytvářet příběhy. A snad je i žít? No to teda vážně chci zkusit.

Veronika1Mgr. Veronika U. Syrová
učitelka na Waldorfské škole v Brně, spoluzakladatelka LMŠ Dobroděj a maminka Radovánka
Jako waldorfská pedagožka považuji za úctyhodné, že se v dnešní době někdo zabývá kvalitou slova. V antroposofii je slovo = logos považováno za prazáklad všeho. Je důležité, jaká slova, výrazy, věty volíme a v jakém významu je používáme. Co dennodenně zaséváme do našich dětí, lidí kolem i do sebe samých? To v nás dále roste a vytváří náš vnitřní svět. Jak asi vypadá Vaše vnitřní zahrada? Petr Kubala je pro mě člověk s jiskrou v oku i v srdci, který má dar moudře a radostně předávat svá poselství, která plně žije.

Ivana1Mgr. Ivana Žahourová
psycholožka, psychoterapeutka v oblasti komunikační terapie, lektorka a maminka Verunky
Petrův kurz je opravdovou perlou pro všechny rodiče a pedagogy. Jemně a srozumitelně přibližuje lidem tajemství síly slov. Krok za krokem otevírá dvířka sebepoznání a postupně zjistíte, že se na svět díváte jinak a on se před vašima očima proměňuje. A najednou máte i návod a sílu tvořit krásný svět pro sebe a své děti. Těším se, jak budu plody Petrova kurzu sklízet se svou Verunkou.