Často kladené otázky

V názvu kurzu je „Aby děti kvetly“. Znamená to, že je kurz určen pouze pro rodiče?

Rodiče bývají nejčastější účastníci živých seminářů. Velký užitek z kurzu mohou mít také prarodiče a pedagogové pracující s mladšími dětmi. Kurz je však užitečný pro všechny, koho zajímá síla slova, kdo chce posílit svou tvůrčí sílu, zlepšit své vztahy, získat vhled do sebe sama. Obsahuje poznání, které je využitelné v osobním, pracovním i partnerském životě bez ohledu, jestli máte děti.

Kurz je časově omezený. Co když nebudu stíhat udělat všechna cvičení?

Nevadí. Přístup k videím a cvičením Ti zůstane ještě 4 týdny po skončení kurzu. Pracovní listy a zvukový záznam v mp3 si můžeš stáhnout i do svého počítače napořád. Pokud něco nestihneš, můžeš se k tomu vrátit později.

Bude se kurz někdy opakovat?

Tvořím postupně další projekty a nevím dopředu, co mě bude zajímat a na co budu mít čas. Ideální příležitost je zkrátka TEĎ!

Co rozhoduje o pořadí přihlášky?

Připsání peněz na náš účet nebo zaslání naskenovaného potvrzení o provedení platby.

Proč máte tolik různých akcí spojených s online kurzem?

Děti jsou hravé. My dospělí můžeme pečovat o naše vnitřní dítě třeba tím, že si něco zahrajeme. Navíc mě těší, když má někdo druhý radost. Rád bych dal kurz všem zdarma, ale nejde to. Pár lidí může dostat kurz zdarma a kupa může mít hezkou slevu. A v neposlední řadě hledám cesty, jak své jemné projekty nabídnout lidem v dnešní společnosti. Nechci agresivně křičet: „Kup si to!“. Ale nechci taky sedět v koutě a čekat až si kurzu někdo všimne. Tak si chci hrát.